Kurucu Müdürümüzden Yeni Yıl Mesajı


Sevgili Öğrencilerimiz,

Her başlangıç bizleri hedeflerimize, yeni bilgilere, deneyimlere ve öğrenmelere ulaştıracağı için önemlidir. 2022 yılında, yüz yüze eğitimle tekrar bir arada olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.  

Öncelikle büyük bir heyecanla başlayan 2022 yılı ülkemiz, çocuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını temenni ederim. İnanıyorum ki yeni yıl hepimize iyi gelecek.

Eğitim, her şartta öncelikli bir yere sahip. Salgın sürecinde uyguladığımız uzaktan eğitim, tamamlayıcı özelliği ile eğitim alanında bir yer edindi. Bu süreçte bizde altyapı çalışmalarımızı hızlandırarak dijital ortamlarda görsel yayınlar ve online eğitimleri alabileceğiniz bir platform oluşturduk. Bu platform üzerinden birçok konuda fayda sağlayacağınıza eminiz.  

Aydınlık yarınlarının inşası ancak birlikte atacağımız adımlarla gerçekleşebilecektir. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve eğitim çalışanlarının salgından en az düzeyde etkilenmeleri için Kovid-19 önlemlerini asgari düzeyde almaya çalışıyoruz ve öğrencilerimize rahat ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaya çalışıyoruz.  

Hiç şüphesiz öğrencilerimizin daha donanımlı olması nitelikli işgücü açısından oldukça önemlidir. Amacınızı amacımız edinerek kariyer planlarınızda sizinle birlikte düşünerek size bir fırsat sağlamayı, yeni dijital kavramların hayatımıza hızla girdiği bu dönemde sizinle bilgilerimizi paylaşarak. Yaratıcı fikirler ortaya çıkarmanızı hedefliyoruz. Kendinize yaptığınız yatırım fark yaratmanızı sağlayacak ve her zaman bir adım önde olacaksınız. 

Bu duygu ve düşüncelerle Makrobim Bilgisayar eğitim ailesi olarak hepinize başarı dileklerimi sunuyorum. Eğitim ve öğretim süreçlerine vereceğiniz destek için şimdiden canı gönülden teşekkür ediyorum. 

Sağlıcakla kalın.

Kurs Müdürü 

Ali Rıza Tanaçar